Een krachtige familie

Altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen en voortgedreven door de wil om de beste oplossingen te vinden.

– Wiertz Company

Founders

Management Team

Roger Holtus

Roger Holtus

Managing Director
r.holtus@wiertz.com
045-5639240

LinkedIn


Ivo Smeets

Ivo Smeets

Commercieel Manager Regio Sittard, Roermond, Weert
i.smeets@wiertz.com
06-83617982

LinkedIn


Maarten Vodeb

Maarten Vodeb

Hoofd Sales, Marketing en Communicatie
m.vodeb@wiertz.com
045-5639240 / 06-52400816

LinkedIn

Tum Nievergeld

Tum Nievergeld

Commercieel Manager Regio Maastricht & Herzogenrath
t.nievergeld@wiertz.com
06-33319146

LinkedIn


Michael Hendriks

Michael Hendriks

Salesmanager
m.hendriks@wiertz.com
06-138 570 81

LinkedIn


Nadine Drescher

Nadine Drescher

HR Manager
n.drescher@wiertz.com
045-5639240 / 06-33330836

LinkedIn

Igor Buck

Igor Buck

Commercieel Manager Regio Parkstad
i.buck@wiertz.com
06-50255105

LinkedIn


Ron Smeets

Ron Smeets

Hoofd Financiële Administratie
r.smeets@wiertz.com
045-5639240

LinkedIn

Filialen

Venray

Michèle Spijkers

Michèle Spijkers

Kantoormanager
m.spijkers@wiertz.com
0478-516747 / 06-23618406

LinkedIn

Eva Anckaert

Eva Anckaert

Intercedente
e.anckaert@wiertz.com

LinkedIn

Samantha Bosdriesz

Samantha Bosdriesz

Intercedente
s.bosdriesz@wiertz.com

LinkedIn

Horst

Sjoerd Hekkens

Sjoerd Hekkens

Kantoormanager
s.hekkens@wiertz.com
077-8200993 / 06-86891701

LinkedIn

Sabrina Sabik

Sabrina Sabik

Intercedente
s.sabik@wiertz.com

LinkedIn

Venlo

Nicole Leenders- Onckels

Nicole Leenders- Onckels

Kantoormanager
n.leenders@wiertz.com
077-3525173 / 06-33321997

LinkedIn

 

 

Chrissy Gorree

Chrissy Gorree

Kantoormanager
c.gorree@wiertz.com
077-3525173 / 06-33343009

LinkedIn

Daniela Krkoskova

Daniela Krkoskova

Intercedente
d.krkoskova@wiertz.com

Krystyna Kirkiewicz

Krystyna Kirkiewicz

Intercedente
k.kirkiewicz@wiertz.com

LinkedIn

Wouter Knippenbergh

Wouter Knippenbergh

Intercedent
w.knippenbergh@wiertz.com

Erik Manders

Erik Manders

Intercedent
e.manders@wiertz.com

LinkedIn

Weert

Erwin Gerards

Erwin Gerards

Kantoormanager
e.gerards@wiertz.com
0495-452970 / 06-11724795

LinkedIn

Laurens de Wit

Laurens de Wit

Intercedent
l.dewit@wiertz.com

LinkedIn

Roermond

Christel Cals

Christel Cals

Kantoormanager
c.cals@wiertz.com
0475-311347 / 06-13478934

LinkedIn

Yvonne Haldermans

Yvonne Haldermans

Intercedente
y.haldermans@wiertz.com

LinkedIn

Sittard

Rob Schneider

Rob Schneider

Kantoormanager
r.schneider@wiertz.com
046-4529450 / 06-38507999

LinkedIn

Marieke Henke

Marieke Henke

Intercedente
m.henke@wiertz.com

LinkedIn

Rowan Kolker

Rowan Kolker

Intercedent
r.kolker@wiertz.com

LinkedIn

Anoek Reuvers

Anoek Reuvers

Intercedente
a.reuvers@wiertz.com

LinkedIn

Aleksandra Grabczewska

Aleksandra Grabczewska

Intercedente
a.grabczewska@wiertz.com

LinkedIn

 

Melvin Senden

Melvin Senden

Intercedent
m.senden@wiertz.com

LinkedIn

Stein

Mark Habets

Mark Habets

Kantoormanager
m.habets@wiertz.com
046-8200391 / 06-57315152

LinkedIn

Aileen Dieters

Aileen Dieters

Intercedente
a.dieters@wiertz.com

LinkedIn

Landgraaf

Tom Bovens

Tom Bovens

Kantoormanager
t.bovens@wiertz.com
045-5311135 / 06-10393332

LinkedIn

Michel Spoelstra

Michel Spoelstra

Intercedent
m.spoelstra@wiertz.com

LinkedIn

Ramona Schulteis

Ramona Schulteis

Intercedente
r.schulteis@wiertz.com

LinkedIn

Ania Baranowska

Ania Baranowska

Intercedente Inhouse FoodPark
a.baranowska@wiertz.com

LinkedIn

Anna Pyka

Anna Pyka

Intercedente
a.pyka@wiertz.com

LinkedIn

Heerlen

Maud van Moll- Wetzels

Maud van Moll- Wetzels

Kantoormanager
m.wetzels@wiertz.com
045-5714580 / 06-15569405

LinkedIn

Frea Nijssen

Frea Nijssen

Intercedente
f.nijssen@wiertz.com

LinkedIn

Julia van der Meulen

Julia van der Meulen

Intercedente
j.vandermeulen@wiertz.com

LinkedIn

Nighel Smith

Nighel Smith

Intercedent
n.smith@wiertz.com

LinkedIn

Renée Groenendijk

Renée Groenendijk

Intercedente
r.groenendijk@wiertz.com

LinkedIn

Parkstad Limburg Stadion

Jorren Sentjens

Jorren Sentjens

Kantoormanager
j.sentjens@wiertz.com
045-5639808 / 06-42426731

LinkedIn

Renée Aussems

Renée Aussems

Intercedente
r.aussems@wiertz.com

LinkedIn

Boris Quaedvlieg

Boris Quaedvlieg

Junior intercedent
b.quaedvlieg@wiertz.com

LinkedIn

Demi Fiori

Demi Fiori

Intercedente
d.fiori@wiertz.com

LinkedIn

Kerkrade

Fleur Claessens

Fleur Claessens

Kantoormanager
f.claessens@wiertz.com
045-5670152 / 06-86876333

LinkedIn

Bas Loozen

Bas Loozen

Intercedent
b.loozen@wiertz.com

LinkedIn

Maud Paffen

Maud Paffen

Intercedente
m.paffen@wiertz.com

LinkedIn

 

Jules Lempers

Jules Lempers

Intercedent
j.lempers@wiertz.com

LinkedIn

Niklas Wiertz

Niklas Wiertz

Junior intercedent
n.wiertz@wiertz.com

LinkedIn

Lotte Janssen

Lotte Janssen

Intercedente
l.janssen@wiertz.com

LinkedIn

 

 

Ghislaine Monsewije

Ghislaine Monsewije

Intercedente
g.monsewije@wiertz.com

LinkedIn

Kim Heerings

Kim Heerings

Intercedente Inhouse GaiaZOO
k.heerings@wiertz.com

LinkedIn

Herzogenrath

Ruud Verschuren

Ruud Verschuren

Kantoormanager
r.verschuren@wiertz.com
045-5639230 / 06-33343007

LinkedIn

Nicole Bröcheler

Nicole Bröcheler

Intercedente
n.brocheler@wiertz.com

LinkedIn

Julita Szrejder

Julita Szrejder

Intercedente
j.szrejder@wiertz.com

LinkedIn

Dirk-Jan Bok

Dirk-Jan Bok

Intercedent
d.bok@wiertz.com

LinkedIn

Marc Schaefer

Marc Schaefer

Intercedent
m.schaefer@wiertz.com

LinkedIn

Monika Spronck

Monika Spronck

Intercedente
m.spronck@wiertz.com

LinkedIn

Maastricht

Micheline Brouwers

Micheline Brouwers

Kantoormanager
m.brouwers@wiertz.com
043-3510086 / 06-48616627

LinkedIn

Simone van Uden

Simone van Uden

Kantoormanager
s.vanuden@wiertz.com
043-3510086 / 06- 20456062

LinkedIn

Edmee Peters

Edmee Peters

Intercedente
e.peters@wiertz.com

LinkedIn

Remy Volders

Remy Volders

Intercedent
r.volders@wiertz.com

LinkedIn

Nienke Bulstra

Nienke Bulstra

Intercedente
n.bulstra@wiertz.com

LinkedIn

Chantal van den Heuvel

Chantal van den Heuvel

Intercedente
c.vandenheuvel@wiertz.com

LinkedIn

Moreno Habets

Moreno Habets

Intercedent
mo.habets@wiertz.com

LinkedIn

Wroclaw

Karolina Swietlik

Karolina Swietlik

Intercedente
k.swietlik@wiertz.com
06-86818919

LinkedIn

Julia Pavlova

Julia Pavlova

Intercedente
j.pavlova@wiertz.com

LinkedIn

Payroll Limburg.nl

Jordy Gielkens

Jordy Gielkens

Manager Payroll Limburg.nl
j.gielkens@wiertz.com
045-5639260 / 06-38102139

LinkedIn

Mike van Gerwen

Mike van Gerwen

Intercedent
m.vangerwen@wiertz.com

LinkedIn

Jasmin Ghannadi

Jasmin Ghannadi

Intercedente
j.ghannadi@wiertz.com

LinkedIn

Danique van Vugt

Danique van Vugt

Intercedente
d.vanvugt@wiertz.com

LinkedIn

Glenn Aarts

Glenn Aarts

Intercedent
g.aarts@wiertz.com

LinkedIn

Elke Jelles

Elke Jelles

Intercedente
e.jelles@wiertz.com

LinkedIn

Mark Meijers

Mark Meijers

Intercedent
m.meijers@wiertz.com

LinkedIn

ZUID juristen

Mr. Thei Iding

Mr. Thei Iding

Jurist
t.iding@wiertz.com
045-5639805

LinkedIn

ZUID recruiters

Roel Zuijlen

Roel Zuijlen

Recruiter
r.zuijlen@wiertz.com
045-5639800 / 06-51206852

LinkedIn

Ingrid Brouns

Ingrid Brouns

Recruiter
i.brouns@wiertz.com
077-8200389

LinkedIn

Wiertz Gastvrij

Cliff Janssen

Cliff Janssen

Branchemanager Wiertz Gastvrij
c.janssen@wiertz.com
045-5639808 / 06-20086111

LinkedIn

Sales, Marketing en Communicatie

Maarten Vodeb

Maarten Vodeb

Hoofd Sales, Marketing en Communicatie
m.vodeb@wiertz.com
045-5639240 / 06-52400816

LinkedIn

Jessie Vreuls

Jessie Vreuls

Medewerker Sales, Marketing en Communicatie
j.vreuls@wiertz.com

LinkedIn

Matgosia Dautzenberg

Matgosia Dautzenberg

Medewerker Sales, Marketing en Communicatie
m.dautzenberg@wiertz.com

LinkedIn

Denis Geuenich

Denis Geuenich

Medewerker Sales, marketing & communicatie
d.geuenich@wiertz.com

LinkedIn

Projecten

Ward Hamers

Ward Hamers

Projectcoördinator
w.hamers@wiertz.com

LinkedIn

Financiële Administratie

Ron Smeets

Ron Smeets

Hoofd Financiële Administratie
r.smeets@wiertz.com
045-5639240

LinkedIn

Sandra Buijsen

Sandra Buijsen

Medewerker Incasso- Debiteurenbeheer
s.buijsen@wiertz.com

LinkedIn

Frans Boesten

Frans Boesten

Administrateur
f.boesten@wiertz.com

LinkedIn

Marc van Wersch

Marc van Wersch

Administrateur
m.vanwersch@wiertz.com

LinkedIn

Lisan Bemelmans

Lisan Bemelmans

Administrateur
l.bemelmans@wiertz.com

LinkedIn

Facilities

Xanne Ellenbroek

Xanne Ellenbroek

Front Office & Facilities
x.ellenbroek@wiertz.com
045-5639240

LinkedIn

Personeel en Organisatie

Nadine Drescher

Nadine Drescher

HR Manager
n.drescher@wiertz.com
045-5639240 / 06-33330836

LinkedIn

Rob Aben

Rob Aben

HR Officer
r.aben@wiertz.com

LinkedIn

Familieraad / RvC

Constant Jurgens

Constant Jurgens

Voorzitter
c.jurgens@wiertz.com

LinkedIn