Een krachtige familie

Altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen en voortgedreven door de wil om de beste oplossingen te vinden.

– Wiertz Company

Founders

Management Team

Roger Holtus

Roger Holtus

Managing Director
r.holtus@wiertz.com
045-5639240

LinkedIn

Ralph Watervoort

Ralph Watervoort

Manager Finance & Control
r.watervoort@wiertz.com
06-14648624

LinkedIn

Igor Buck

Igor Buck

Commercieel Manager Regio Zuid-Limburg
i.buck@wiertz.com
06-50255105

LinkedIn

Steven Zipp

Steven Zipp

Commercieel Manager Regio Noord-Limburg
s.zipp@wiertz.com
06-86877133

LinkedIn

Ivo Smeets

Ivo Smeets

Commercieel Manager Regio Midden-Limburg
i.smeets@wiertz.com
06-83617982

LinkedIn

Michael Hendriks

Michael Hendriks

Salesmanager
m.hendriks@wiertz.com
06-46700400

LinkedIn

Maarten Vodeb

Maarten Vodeb

Manager Sales, Marketing en Communicatie
m.vodeb@wiertz.com
06-52400816

LinkedIn

Nadine Drescher

Nadine Drescher

HR Manager
n.drescher@wiertz.com
06-33330836

LinkedIn

Filialen

Venray

Michèle Spijkers

Michèle Spijkers

Kantoormanager
m.spijkers@wiertz.com
0478-516747 / 06-23618406

LinkedIn

Eva Anckaert

Eva Anckaert

Intercedente
e.anckaert@wiertz.com

LinkedIn

Maud Janssen

Maud Janssen

Intercedente
m.janssen@wiertz.com

LinkedIn

Horst

Sjoerd Hekkens

Sjoerd Hekkens

Kantoormanager
s.hekkens@wiertz.com
077-8200993 / 06-86891701

LinkedIn

Katarzyna Moson

Katarzyna Moson

Intercedente
k.moson@wiertz.com

Siem Vullings

Siem Vullings

Intercedent
s.vullings@wiertz.com

LinkedIn

Venlo

Nicole Leenders- Onckels

Nicole Leenders- Onckels

Kantoormanager
n.leenders@wiertz.com
077-3525173 / 06-33321997

LinkedIn

 

 

Chrissy Gorree

Chrissy Gorree

Kantoormanager
c.gorree@wiertz.com
077-3525173 / 06-33343009

LinkedIn

Natalia Gaul

Natalia Gaul

Intercedente
n.gaul@wiertz.com

LinkedIn

Wouter Knippenbergh

Wouter Knippenbergh

Intercedent
w.knippenbergh@wiertz.com

LinkedIn

Jamy Beerends

Jamy Beerends

Intercedente
j.beerends@wiertz.com

LinkedIn

Aylin Cekic

Aylin Cekic

Intercedente
a.cekic@wiertz.com

Weert

Erwin Gerards

Erwin Gerards

Kantoormanager
e.gerards@wiertz.com
0495-452970 / 06-11724795

LinkedIn

Marieke Henke

Marieke Henke

Intercedente
m.henke@wiertz.com

LinkedIn

Yvonne Haldermans

Yvonne Haldermans

Intercedente
y.haldermans@wiertz.com

LinkedIn

Roermond

Yvonne Sanders

Yvonne Sanders

Kantoormanager
y.sanders@wiertz.com
0475-311347 / 06-13857081

LinkedIn

Els Jacobs

Els Jacobs

Intercedente
e.jacobs@wiertz.com

LinkedIn

Sittard

Rob Schneider

Rob Schneider

Kantoormanager
r.schneider@wiertz.com
046-4529450 / 06-38507999

LinkedIn

Rowan Kolker

Rowan Kolker

Intercedent
r.kolker@wiertz.com

LinkedIn

Anoek Reuvers

Anoek Reuvers

Intercedente
a.reuvers@wiertz.com

LinkedIn

Aleksandra Grabczewska

Aleksandra Grabczewska

Intercedente
a.grabczewska@wiertz.com

LinkedIn

Melvin Senden

Melvin Senden

Intercedent
m.senden@wiertz.com

LinkedIn

 

Ashley Schipper

Ashley Schipper

Intercedente
a.schipper@wiertz.com

LinkedIn

Stein

Mark Habets

Mark Habets

Kantoormanager
m.habets@wiertz.com
046-8200391 / 06-57315152

LinkedIn

Aileen Dieters

Aileen Dieters

Intercedente
a.dieters@wiertz.com

LinkedIn

Landgraaf

Tom Bovens

Tom Bovens

Kantoormanager
t.bovens@wiertz.com
045-5311135 / 06-10393332

LinkedIn

Anna Pyka

Anna Pyka

Intercedente
a.pyka@wiertz.com

LinkedIn

Ramona Schulteis

Ramona Schulteis

Intercedente
r.schulteis@wiertz.com

LinkedIn

Michelle Mingels

Michelle Mingels

Intercedente
m.mingels@wiertz.com

LinkedIn

Heerlen

Maud van Moll- Wetzels

Maud van Moll- Wetzels

Kantoormanager
m.wetzels@wiertz.com
045-5714580 / 06-15569405

LinkedIn

Frea Nijssen

Frea Nijssen

Intercedente
f.nijssen@wiertz.com

LinkedIn

Juliëtte Walls

Juliëtte Walls

Intercedente
j.walls@wiertz.com

LinkedIn

Meddy Goossens

Meddy Goossens

Intercedente
m.goossens@wiertz.com

LinkedIn

Remy Volders

Remy Volders

Intercedent
r.volders@wiertz.com

LinkedIn

Parkstad Limburg Stadion

Marc Schaefer

Marc Schaefer

Kantoormanager
m.schaefer@wiertz.com
045-5639808 / 06-10192968

LinkedIn

Mandy Skerka

Mandy Skerka

Intercedente
m.skerka@wiertz.com

LinkedIn

Kerkrade

Fleur Claessens

Fleur Claessens

Kantoormanager
f.claessens@wiertz.com
045-5670152 / 06-86876333

LinkedIn

Bas Loozen

Bas Loozen

Intercedent
b.loozen@wiertz.com

LinkedIn

Maud Paffen

Maud Paffen

Intercedente
m.paffen@wiertz.com

LinkedIn

 

Niklas Wiertz

Niklas Wiertz

Intercedent
n.wiertz@wiertz.com

LinkedIn

Ghislaine Monsewije

Ghislaine Monsewije

Intercedente
g.monsewije@wiertz.com

LinkedIn

 

 

 

GaiaZOO

Jorren Sentjens

Jorren Sentjens

Kantoormanager
j.sentjens@wiertz.com
045-8200914 / 06-42426731

LinkedIn

Kim Heerings

Kim Heerings

Intercedente
k.heerings@wiertz.com

Herzogenrath

Dirk-Jan Bok

Dirk-Jan Bok

Kantoormanager
d.bok@wiertz.com

LinkedIn

Nicole Bröcheler

Nicole Bröcheler

Intercedente
n.brocheler@wiertz.com

LinkedIn

Julita Szrejder

Julita Szrejder

Intercedente
j.szrejder@wiertz.com

LinkedIn

Monika Spronck

Monika Spronck

Intercedente
m.spronck@wiertz.com

LinkedIn

Boris Quaedvlieg

Boris Quaedvlieg

Junior intercedent
b.quaedvlieg@wiertz.com

LinkedIn

Danny Latten

Danny Latten

Intercedent
d.latten@wiertz.com

LinkedIn

Maastricht

Micheline Brouwers

Micheline Brouwers

Kantoormanager
m.brouwers@wiertz.com
043-3510086 / 06-48616627

LinkedIn

Simone van Uden

Simone van Uden

Kantoormanager
s.vanuden@wiertz.com
043-3510086 / 06- 20456062

LinkedIn

Edmee Peters

Edmee Peters

Intercedente
e.peters@wiertz.com

LinkedIn

Nienke Bulstra

Nienke Bulstra

Intercedente
n.bulstra@wiertz.com

LinkedIn

Chantal van den Heuvel

Chantal van den Heuvel

Intercedente
c.vandenheuvel@wiertz.com

LinkedIn

Moreno Habets

Moreno Habets

Intercedent
mo.habets@wiertz.com

LinkedIn

Kaylee Spronck

Kaylee Spronck

Intercedente
k.spronck@wiertz.com

LinkedIn

Melvin Wolfs

Melvin Wolfs

Intercedent
m.wolfs@wiertz.com

LinkedIn

Geroni Sanfilippo

Geroni Sanfilippo

Intercedent
g.sanfilippo@wiertz.com

LinkedIn

Wroclaw

Katarzyna Lachowicz

Katarzyna Lachowicz

Kantoormanager
k.lachowicz@wiertz.com
0048-71-7588289 / 06-86818919

LinkedIn

 

Karolina Swietlik

Karolina Swietlik

Intercedente
k.swietlik@wiertz.com

LinkedIn

Ignacy Cieslik

Ignacy Cieslik

Intercedent
i.cieslik@wiertz.com

LinkedIn

Payroll Limburg.nl

Jordy Gielkens

Jordy Gielkens

Manager Payroll Limburg.nl
j.gielkens@wiertz.com
045-5639260 / 06-38102139

LinkedIn

Mike van Gerwen

Mike van Gerwen

Intercedent
m.vangerwen@wiertz.com

LinkedIn

Jasmin Ghannadi

Jasmin Ghannadi

Intercedente
j.ghannadi@wiertz.com

LinkedIn

Danique Janssen – van Vugt

Danique Janssen – van Vugt

Intercedente
d.vanvugt@wiertz.com

LinkedIn

Glenn Aarts

Glenn Aarts

Intercedent
g.aarts@wiertz.com

LinkedIn

Mark Meijers

Mark Meijers

Intercedent
m.meijers@wiertz.com

LinkedIn

Maud Smeets

Maud Smeets

Intercedente
m.smeets@wiertz.com

LinkedIn

Lisa Kleinjans

Lisa Kleinjans

Intercedente
l.kleinjans@wiertz.com

LinkedIn

ZUID recruiters

Roel Zuijlen

Roel Zuijlen

Recruiter
r.zuijlen@wiertz.com
045-5639800 / 06-51206852

LinkedIn

Guy Franssen

Guy Franssen

Recruiter
g.franssen@wiertz.com
045-5639800 / 06-46819884

LinkedIn

Wiertz Gastvrij

Taco van der Bijl

Taco van der Bijl

Branchemanager Wiertz Gastvrij
t.vanderbijl@wiertz.com
06-29010236

LinkedIn

Demi Fiori

Demi Fiori

Intercedente Wiertz Gastvrij
d.fiori@wiertz.com

LinkedIn

Nick van Kempen

Nick van Kempen

Intercedent
n.vankempen@wiertz.com

LinkedIn

Sales, Marketing en Communicatie

Maarten Vodeb

Maarten Vodeb

Manager Sales, Marketing en Communicatie
m.vodeb@wiertz.com
06-52400816

LinkedIn

Jessie Vreuls

Jessie Vreuls

Medewerker Sales, Marketing en Communicatie
j.vreuls@wiertz.com

LinkedIn

Denis Geuenich

Denis Geuenich

Medewerker Sales, Marketing & Communicatie
d.geuenich@wiertz.com

LinkedIn

Maud Reinders

Maud Reinders

Processpecialist
m.reinders@wiertz.com

LinkedIn

Finance & Control

Ralph Watervoort

Ralph Watervoort

Manager Finance & Control
r.watervoort@wiertz.com
06-14648624

LinkedIn

Ron Smeets

Ron Smeets

Hoofd Financiële Administratie
r.smeets@wiertz.com
045-5639240

LinkedIn

Marc van Wersch

Marc van Wersch

Medewerker financiële administratie
m.vanwersch@wiertz.com

LinkedIn

Sandra Buijsen

Sandra Buijsen

Medewerker Incasso- Debiteurenbeheer
s.buijsen@wiertz.com

LinkedIn

Tum Nievergeld

Tum Nievergeld

Business Support
t.nievergeld@wiertz.com
06-33319146

LinkedIn

Ward Hamers

Ward Hamers

Projectcoördinator
w.hamers@wiertz.com

LinkedIn

Facilities

Fleurance Meijer

Fleurance Meijer

Office Manager
f.meijer@wiertz.com

LinkedIn

Personeel en Organisatie

Nadine Drescher

Nadine Drescher

HR Manager
n.drescher@wiertz.com
06-33330836

LinkedIn

Rob Aben

Rob Aben

HR Officer
r.aben@wiertz.com

LinkedIn

Familieraad / RvC

Constant Jurgens

Constant Jurgens

Voorzitter
c.jurgens@wiertz.com

LinkedIn